Wideodomofony

Wideodomofony firmy 5TECH
WiFi Szyfrator Czytnik kart

5TECH to producent wysokiej jakości wideodomofonów. Dopracowane rozwiązania o nowoczesnej stylistyce cieszą się coraz większym zaufaniem naszych klientów. Monitory można podłączać do internetu poprzez WiFi lub gniazda RJ, a dzięki darmowej aplikacji na smartfony TUYA, użytkownik ma pełną kontrolę nad swoim wideodomofonem.
Z telefonu można:

✔️ podglądać osobę dzwoniącą
✔️ rozmawiać z nią
✔️ otwierać furtkę
✔️ otwierać bramę
✔️ oglądać obraz z dodatkowych kamer

Ogromną zaletą wideodomofonów 5TECH jest łatwość podłączenia. Teraz każdy może podłączyć urządzenia samodzielnie, bez potrzeby wzywania i opłacania instalatora. Jeśli mimo to będziesz miał problem możesz skorzystać z naszych usług serwisowych.

serwis bram przemysłowych gliwice

Nowość! Inni producenci tego nie mają!
✔️ Wyświetlacz IPS – krystaliczny obraz z idealnym odwzorowaniem kolorów
✔️ Stacja pogodowa – prognoza pogody na wyświetlaczu wideodomofonu

Zestaw Wideodomofon czarny VERUS ONE 7″ WiFi Szyfrator Czytnik kart 5TECH zawiera:
✔️ VERUS ONE 7” WiFi – Monitor wideodomofonu LCD FullHD z ekranem dotykowym 7” z wbudowanym WiFi i gniazdem internetowym RJ
✔️ 84213 FHD – Stacja bramowa natynkowo/podtynkowa 2Mpx z szyfratorem sensorycznym i czytnikiem kart i breloków RFID 125kHz
✔️ 2 x Zasilacz wtyczkowy sieciowy 230V AC/12V DC (można je zastąpić jednym, dostępnym oddzielnie np. DIN30W15)
✔️ 4 x Brelok zbliżeniowy RFID 125KHz
✔️ Akcesoria montażowe (mini złączki, itp)
✔️ Uchwyt monitora
✔️ Instrukcja w języku polskim

Rozdzielczość FullHD i Matryca IPS zapewniają idealne odwzorowanie kolorów i doskonałą jakość obrazu patrząc nawet pod dużym kątem na ekran. Inni producenci posiadają monitory z matrycami TFT, o dużo słabszych parametrach.

Monitor posiada funkcję stacji pogodowej. Umożliwia wyświetlanie informacji o pogodzie, zanieczyszczeniu powietrza, ciśnieniu oraz wilgotności powietrza w naszej lokalizacji. Wyświetlana jest również godzina i data. Monitor ściąga te dane automatycznie i aktualizuje na bieżąco, jeśli tylko posiada połączenie z internetem. Wyświetlają się one jako wygaszacz ekranu. Funkcję wygaszacza ekranu można wyłączyć.

 

serwis bram przemysłowych gliwice

Jeśli potrzebujesz elektrozaczep do furtki lub drzwi wejściowych, to również znajdziesz go u nas. W ofercie mamy różne rodzaje elektrozaczepów. Jeśli nie wiesz jaki elektrozaczep jest dla Ciebie odpowiedni, to skontaktuj się z nami.

Filmy prezentujące działanie i konfigurację

Przewiń na górę