O nas

Bramy i ogrodzenia – specjaliści ze Śląska

Witamy na stronie internetowej firmy „GK” ze Śląska! Specjalizujemy się w sprzedaży i profesjonalnym montażu takich urządzeń jak bramy, ogrodzenia.

Nasza oferta

Poza najwyższej jakości artykułami naszej produkcji możemy zaoferować naszym Klientom wyroby cenionych producentów takich jak Faac, Novoferm czy Wikęd. Gwarantujemy, że spełnią one Państwa oczekiwania co do trwałości i funkcjonalności oraz walorów estetycznych.

Oferujemy m.in. bramy segmentowe i rolowane, bramy do celów przemysłowych oraz bramy przesuwne. Nasz asortyment obejmuje również wiele rodzajów i wzorów ogrodzeń oraz balustrad i krat dostosowanych do różnych potrzeb Klientów.

Nasza firma jest także producentem i dystrybutorem systemów parkingowych, drzwi p.poż oraz blaszanych garaży i innych konstrukcji stalowych. W naszej ofercie z pewnością znajdą Państwo wszystkie poszukiwane produkty.

Zapewniamy montaż oraz serwis automatyki i ogrodzeń oraz profesjonalne usługi spawalnicze. Realizujemy zlecenia zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. Siedziba naszej firmy znajduje się w Tarnowskich Górach. Chętnie przedstawimy Państwu szczegóły proponowanych przez nas rozwiązań i usług.

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami, by omówić możliwość przygotowania oferty …

Przewiń na górę