Serwis bram przemysłowych – Zabrze

Prowadzimy profesjonalny serwis bram przemysłowych w Zabrzu i okolicach. Naprawiamy usterki bezpośrednio u klienta – w wielu przypadkach dotyczą one nie samego skrzydła, ale mechanizmu zamontowanego w budynku. Korzystamy z jakościowych części zamiennych, które pozwalają na przywrócenie sprawnego działania bramy na kolejne lata.

W ramach serwisu bram przemysłowych wykonujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Usuwamy uszkodzone elementy i zamieniamy je nowymi podzespołami, które pozwolą na bezpieczne i wygodne korzystanie z konstrukcji przez kolejne lata. Naprawiamy bramy skrzydłowe, rolowane, segmentowe i wiele innych. Przeprowadzamy prace przede wszystkim w obrębie modeli przemysłowych, które są zwykle większe i bardziej skomplikowane niż te używane w domach jednorodzinnych.

Usuwamy usterki związane z uszczelkami, jednostkami napędowymi, sprężynami, panelami, mechanizmami prowadzącymi i wieloma innymi elementami bram garażowych. Diagnozujemy problem dzięki naszej szerokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. W trakcie naprawy możemy też ocenić ogólny stan techniczny bramy i sprawdzić, czy pozostałe elementy w najbliższym czasie nie będą potrzebowały wymiany.

Zachęcamy do kontaktu klientów zainteresowanych serwisem bram przemysłowych w Gliwicach, Zabrzu i okolicach. Szybko przywrócimy wjazd do garażu do odpowiedniego stanu, co zapewni zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort korzystania z budynku. Cenę i termin wykonania prac przedstawiamy po wstępnym zapoznaniu się z usterką – np. po omówieniu niepokojących sygnałów ze strony bramy.

Przewiń na górę