Serwis bram przemysłowych – Gliwice

Prowadzimy serwis bram przemysłowych w Gliwicach i okolicach. Usterki usuwamy bezpośrednio na posesji klienta – najczęściej w obiektach firmowych, sklepach czy na osiedlach, gdzie brama zabezpiecza wjazd do garażu podziemnego. Wiemy, że modele przemysłowe każdego dnia są narażone na intensywną eksploatację. Stosujemy jakościowe elementy zamienne, które pozwolą na zachowanie funkcjonalności i bezpieczeństwa korzystania z konstrukcji przez kolejne lata.

Usuwamy różne usterki. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego wiele uszkodzeń jesteśmy w stanie trafnie zdiagnozować już na etapie wstępnej rozmowy z klientem czy na podstawie nadesłanych zdjęć. Dzięki temu możemy przygotować wycenę i wskazać termin realizacji prac, a także zebrać wszystkie elementy niezbędne do wykonania zlecenia.

Kiedy należy skorzystać z profesjonalnego serwisu bram?

Serwis bram przemysłowych jest niezbędny zawsze wtedy, gdy konstrukcja przestaje działać prawidłowo. Mowa tu m.in. o nietypowych dźwiękach w trakcie ruchu, problemach z podnoszeniem i opuszczaniem czy nieutrzymywaniu się skrzydła w jednej pozycji. Problemem są też uszkodzenia mechaniczne, które wymagają zwykle wymiany całego panelu.

Naprawiamy też usterki niewidoczne gołym okiem. Często dotyczą one systemów prowadnic na suficie czy jednostki napędowej. Objawiają się zacinaniem podczas składania, nietypowymi dźwiękami czy brakiem reakcji na naciskanie pilota. Osobiście sprawdzamy stan bramy przemysłowej w Gliwicach i okolicznych miejscowościach, by dobrze zaplanować naprawę.

Zapraszamy do współpracy!

Przewiń na górę